Jdi na obsah Jdi na menu

ČSSD oslaví 1. máj s heslem „Konec levné práce“ na více než 60 místech po celé republice

Sociální demokracie připravila v souvislosti s tradičními oslavami pálení čarodějnic a 1. máje více než 60 akcí po celé České republice. Na řadě z nich se lidé budou moci setkat s představiteli strany. Letošní oslavy svátku práce se ponesou v duchu hesla „Konec levné práce“, což připomíná nejen důležitost růstu mezd, ale také těsnou spolupráci ČSSD s odbory.

Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka se zúčastní hned několika akcí – na vyškovském Masarykově náměstí se 9:30 setká s předsedou ČMKOS Josefem Středulou. Následně zamíří do Litovle (od 11:15 v Parku Míru) a Moravské Třebové (od 13:45 na Zámeckém náměstí).

Statutární místopředseda ČSSD Milan Chovanec se bude účastnit každoroční prvomájové oslavy na ranči Šídlovák v Plzni. Tato akce bude zahájena ve 13 hodin.

V Praze 1. května na Májovém jarmarku ČSSD vystoupí předseda pražské organizace a ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík a místopředseda ČSSD a náměstek primátorky Petr Dolínek. V průběhu odpoledne dorazí také místopředsedkyně ČSSD a ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová a předseda Mladých sociálních demokratů Radek Hlaváček. Rodinné odpoledne, v jehož rámci proběhne například koncert Václava Neckáře, startuje na Střeleckém ostrově od 14 hodin.

Přehled všech akcí pořádaných sociální demokracií 30. Dubna a 1. Května naleznete zde.